Elektronická evidence dokumentů - Lanier.cz

Elektronická evidence dokladů

Dokážete si představit, do jakých výšin se mohou vyšplhat náklady za zbytečné papírování? Uvědomujete si, kolik energie vás stojí administrativa spojená s různými schvalovacími kolečky, připomínkováním (smluv, nařízení…), úkolováním zaměstnanců … napříč celou firmou včetně poboček? Máte spočítáno, kolik peněz vynaložíte na tisk dokumentů pro vnitřní potřebu firmy?  Jak často se vám stává, že se jeden zaměstnanec vymlouvá na jiného, že nedostal dokumenty XY, a proto nemohl splnit úkol? Zeptejte se i svých účetních, personalistů, bezpečnostních techniků… jak dlouho jim trvá dohledat a připravit dokumenty na různé kontroly.     

 

Bezpapírová kancelář   

Mnoho firem dělá mnoho let stejné věci více méně proto, že to tak fungovalo léta dobře a zdánlivě není důvod ke změnám – např. v administrativních procesech. Často ovšem do doby, než přijde někdo, kdo má jinou zkušenost a ví, že se dá to či ono dělat daleko lépe a efektivněji. I papír, stejně jako každá technologie, bude jednou překonán techonologií novou, která je zpravidla lepší v mnoha směrech. Historie ukazuje, že strategickou výhodu mají vždy ti, kteří novu technologii začnou používat dříve než ostatní. Proto vám představujeme účinný software, kterým jednoduše vytvoříte efektivní elektronickou evidenci dokumentů. Získejte náskok před svou konkurencí i vy. 

  

GlobalScan NX - vaše konkurenční výhoda

Vytvořili jsme systém, který vám uspoří čas a nabídne komfortní možnosti práce. GlobalScan NX jednoduše eviduje elektronické doklady přímo u záznamů informačního systému Helios Orange, případně jiného informačního systému, který umožňuje evidenci externích dokumentů. Tak si je můžete lehce najít, zobrazit, vytisknout, zkopírovat, poslat e-mailem či jinak zpracovat. A pokud informační systém používáte pomocí tzv. vzdálené plochy, je naskenovaný dokument dosažitelný prakticky odkudkoliv, kde je internetové připojení. Digitalizací dokumentů získáte množství výhod.

 

4 důvody, proč zvolit GlobalScan   

 jednoduché, uživatelsky přívětivé rozhraní
 přímé skenování do informačního systému
 snadná konfigurace a uživatelské nastavení
 přizpůsobivost – GlobalScan NX pokrývá potřeby jak malých, tak velkých společností

 

Jak GlobalScan NX pracuje? 

GlobalScan NX zjednodušuje a zlepšuje integraci papírových dokumentů do digitálního prostředí organizace. Poměrně snadno lze např. digitalizovat zcela běžné agendy, jakými jsou zpracování faktur, tvorba a schvalování smluv, správa řízené dokumentace. Díky tomuto řešení už nebudete muset archivovat tuny papírových dokladů. Pomocí GlobalScanu NX papírové doklady jednoduše na jedno kliknutí naskenujete a GlobalScan naskenovaný dokument sám automaticky přiřadí ke konkrétnímu záznamu v informačním systému. Dokumenty v této podobě budete mít neustále po ruce a zbavíte se i neskladných papírových archivů.

 

Poslední generace aplikací pro digitalizaci

Zvyšte produktivitu digitální distribucí, sdílením a správou dokumentů. GlobalScan NX je poslední generací aplikací pro digitalizaci (skenování, distribuci a správu) papírových dokumentů. Rozšiřuje funkčnost skenování standardně dostupnou na multifunkčních strojích o další výhodné aspekty.

Chtěli byste nabídku na systém GlobalScan? Nebo byste se o GlobalScanu chtěli dozvědět více? Pak neváhejte a kontaktujte nás.