Document Manager NX - Lanier.cz

Jak efektivně pracovat s dokumenty

Neustále řešíte problémy spojené s převodem pdf dokumentů na jiné formáty? Strávíte spoustu času hledáním a porovnáváním informací? Chtěli byste takto strávený čas raději věnovat efektivnějším a potřebnějším pracovním činnostem? Proto vám nabízíme software, který vám umožní skenování dokumentů a jejich snadnou správu. Vy i vaši zaměstnanci budete produktivnější, což jistě přispěje k celkovému zlepšení výkonnosti firmy. Nabízíme vám Document Manager NX.

7,4 hodin týdně

Víte, že nedávná studie společnosti IDC (International Data Corporation) ukázala, že každý zaměstnanec stráví v průměru 7,4 hodiny týdně tím, že se snaží najít potřebné informace či porovnat nová data z různých zdrojů? To znamená, že každý váš zaměstnanec „ztratí“ touto činností prakticky jeden pracovní den v týdnu. A to už nejsou zrovna malé náklady. Čím je to způsobeno? Hlavním problémem v této oblasti je nekompatibilita papírových a elektronických dokumentů, které všichni dennodenně používáme.

DOCUMENT MANAGER NX

S Document Manager NX je práce s dokumenty, ať už papírovými, či elektronickými jednoduchá. Document Manager NX rychle a přesně převede papírové dokumenty na elektronické. Převedené dokumenty jsou plně editovatelné a zachovají si původní rozvržení i formátování. Document Manager NX nabízí intuitivní rozhraní s drag-and-drop (táhni a pusť), ovládání tedy zvládne úplně každý.

Jaké výhody Document Manager NX nabízí?

Document Manager NX má všechny vlastnosti standardního GlobalSkenu a k tomu je navíc vylepšen o tyto funkčnosti:

   Výrazně zjednodušená práce s naskenovanými dokumenty:

      možnost pracovat s dokumenty z různých složek uložených na HDD počítače – vytvářet tak nové dokumenty z již existujících souborů
      možnost slučovat naskenované dokumenty v jeden soubor, případně tento soubor opět rozložit na samostatné listy

   Možnost převádět naskenované dokumenty ve formátu pdf do MS Word (*.doc) a  MS Excel (*.xls) a následně tyto dokumenty editovat

   Možnost editovat dokumenty ve formátu pdf (nejčastěji se jedná o dotazníky) přímo na PC a následná možnost sesbírat a vyhodnotit tato data. Document Manager NX umí data sesbírat a převést do excelovské tabulky, kde s nimi můžete dále pracovat

   Možnost napřímo upravovat a editovat pdf dokument

      možnost přímo psát do textu pdf dokumentu
      možnost zredigovat dokument, automaticky nechat začernit citlivá firemní či osobní data

   Možnost jednoduše vysledovat změny ve dvou, zdánlivě stejných textech, pdf dokumentech (co bylo přepsáno, co smazáno, co doplněno…)

z několika dokumentů velmi jednoduše vznikne vícestránkový dokument, který lze zase jednoduše rozložit na jednotlivé stránky

každý dokument, například dotazník, velmi jednoduše zredigujete a skryjete citlivá firemní či soukromá data

Document Manager NX velmi rychle porovná dva na první pohled stejné dokumenty, nejenže vám vypíše množství a způsob změn, ale také vám je barevně vyznačí v daném textu.

Document Manager NX v praxi

Nedokážete si představit, jak Document Manager NX využít v praxi? Vezměte si jen klasický podpis smlouvy. Dáte protistraně návrh na smlouvu, tak jej upraví a pošle vám ji k podpisu. Vy teď musíte zkontrolovat, k jakým úpravám došlo a smlouvu do nejrychleji podepsat a předat druhé straně. Smlouva má několik stran a kontrolovat slovo za slovem je pravdu úmorné. Svěřte kontrolu Document Manager NX. Jednoduše porovná dva na první pohled stejné dokumenty a barevně vyznačí, co bylo kde doplněno, co bylo smazáno, co bylo upraveno. A to vše během pár vteřin.

Změňte i vy způsob práce s dokumenty

Document Manager NX je nástroj, který vám jistě ušetří spoustu času i peněz. Snadno se instaluje a je vhodný prakticky pro všechny počítače. Díky Document Manager NX se změní způsob, jakým pracujete s dokumenty a vaše produktivita se zvýší. Document Manager NX je totiž ten nejskvělejší pomocník a jakmile ho vyzkoušíte, určitě budete souhlasit i vy.

Prohlédněte si také video, které vám dokonale zprostředkuje, jak je práce s Document Manager NX úžasná a jednoduchá.

Pořiďte si Document Manager NX i vy a šetřete své náklady i nervy při práci s dokumenty. Kontaktujte nás!