Monitoring nákladů na tisk - Lanier.cz

Monitoring nákladů na tisk - SafeQ

Hledáte řešení, které by snížilo vaše náklady za tisk dokumentů? Potřebovali byste srozumitelný přehled, který by vám umožnil kontrolovat využívání tiskáren a kopírek napříč vaší firmou? Potřebovali byste zabezpečit tisk citlivých dokumentů na vaší firemní síti? Chtěli byste zvýšit produktivitu práce snížením prostojů ve frontách na firemní tiskárny a kopírky? Pak jste na správném místě. Představujeme vám software SafeQ.

 

SafeQ - řízení nákladů na tvorbu dokumentů

SafeQ je rozhraní, které dokáže monitorovat veškeré náklady spojené s tiskem (spotřeba papíru, toneru, energií, opotřebení stroje...) a tyto náklady dokáže rozdělit podle jednotlivých uživatelů a skupin. SafeQ není určen jen velkým společnostem s několika desítkami kopírovacích strojů, ale uspokojí i zájemce z řad malých a středních firem, kteří potřebují nenáročný a přehledný systém správy tisku.

 

Co systém SafeQ umožňuje?

  Účtování
přesné sledování nákladů na reprografické výstupy

  Vyhodnocování
průběžné rozklíčování nákladů podle jednotlivých uživatelů, středisek, projektů

  Monitoring
sledování nákladů i na malých lokálních tiskárnách

  Řízení přístupu
nastavení kritérií pro tisk jednotlivým uživatelům (omezení počtu tisků, zákaz barevného tisku, ...)

  Zabezpečený tisk

Zabezpečený tisk (též odložený tisk) je funkcí, která blokuje úlohy poslané do tisku až do doby, než se uživatel autorizuje na tiskovém terminálu u tiskárny. Tiskovou úlohu lze vyzvednout na jakékoliv tiskárně či multifunkčním zařízení vybaveném tiskovým terminálem SafeQ. Uživatel tak má plnou kontrolu nad svými dokumenty.

 

SafeQ 4

 

SafeQ pomůže i vám snížit náklady na tisk a kopírování. Kontaktujte nás.